SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Ellyabutik.com‘a nasıl üye olabilirim?

 

Ellyabutik.com‘a Yeni Üyelik sayfasını ziyaret ederek üye olabilirsiniz? Vereceğiniz tüm siparişlerinizle ilgili süreçleri Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz. Parolanızı değiştirmek için Şifre Değiştirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Ellyabutik.com‘a üye olmanın avantajları nelerdir?

 

Ellyabutik.com‘a üye olarak müşterilerimizin daha avantajlı alışveriş yapabilmeleri için gelecekte düzenleyeceğimiz kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 

Siparişlerimi nasıl takip ederim?

 

Ellyabutik.com‘a giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “ödeme bekleniyor” henüz ödemenin yapılmadığı veya bankadan onay gelmediği, durumu “işleniyor” ödemenin onaylandığı, durumu “beklemede” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Ellyabutik.com ne kadar güvenlidir?

 

Kart bilgileriniz Ellyabutik.com sisteminde saklanmaz. Sadece bankanız ile sizin aranızdadır. Güvenli alışveriş için gereken CloudFlare Inc ECC CA-2 SertifikasıEllyabutik.com‘da bulunmaktadır. Ellyabutik.com‘da alışveriş sürecini güvenle yürütebileceğiniz gibi alışveriş sonrasında da gerekli desteği siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Ödeme seçenekleri nelerdir?

 

Ellyabutik.com üzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile siparişinizi verebilirsiniz.  Ödeme işlemlerinin güvenliği hakkında ayrıntılı bilgi için Güvenli Ödeme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?

 

Verilen siparişler en erken 1-5 iş günü, yoğun dönemlerde ise 6-7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketiyle teslim edilmiş olacaktır. Ellyabutik.com’da siparişlerim bölümünden ürününüzü takip edebilirsiniz.

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

Ellyabutik.com‘da satılan ürünle ilgili ürün sayfasında bir ücret belirtilmediği sürece kargo ücretsizdir.

 

Siparişimi iptal etmek / değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

 

İptal, iade, değişim ile ilgili tüm sorularınızın cevabını Garanti ve İade konu başlığımızda bulabilirsiniz. Siparişin iptali için kargoya verilmeden önce lütfen iletişime (destek@Ellyabutik.com) geçiniz.

 

Almış olduğum ürünü nasıl iade edebilirim.

 

Ürün iade ve değişim işlemleri için; Garanti ve İade sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Garanti şartları nelerdir?

 

Ayrıntılı bilgi için; Garanti ve İade sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR